دکوراسیون
, , , , , ,

دکوراسیون مدرن آپارتمان کوچک

image_pdfimage_print

دکوراسیون

هنگامی که صحبت از دکوراسیون مدرن آپارتمان کوچک می شود مبحث راحتی و آسایش در چینش کلی منزل بیش از پیش اهمیت پیدا می کند. زمانی که فضای کمی برای تزئیین و چیدمان در اختیار دارید باید با چشمانی تیزبین به دنبال یافتن مکان هایی برای حل این مشکل باشید. بسیاری از طراحان با هوشمندی بسیار در چنین مواقعی از سقف خانه شروع می کنند، جایی که فضای زیادی در حالت عمودی در اختیارتان قرار می دهد. همانطور که درادامه ی این مطلب مشاهده می کنید، از این فضای عمودی موجود در خانه برای قرار دادن اتاق خواب و نصب لوسترهای سقفی شیک و بزرگ استفاده شده است.

دکوراسیون

راهکار های زیادی برای بزرگ تر نشان دادن و ایجاد حس جاداری و دلباز بودن فضا در خانه های کوچک وجود دارد که در مطالب پیشین در مورد آنها صحبت کردیم. راهکارهایی که آپارتمان های زیر به نحو احسن از آن استفاده کرده اند و نتیجه این کار خلق محیطی بسیار شیک شده است که تمامی نیازهای اساسی مالک را برطرف می کند.

دکوراسیون

فضایی که مشاهده می کنید از همان ایده فضای عمودی استفاده کرده است. این بخش از خانه بسیار کوچک قرار گرفته که توسط پلکانی کوچک قابل دسترسی است. در این قسمت طراح استفاده ای بسیار هوشمندانه تمامی فضاهای موجود در این خانه کرده است، پله های این خانه می توانند در نقش کشوی ذخیره سازی هم ظاهر شوند و نیازهای هر خانواده ای را برای نگهداری وسایل اضافه خود برطرف کنند.  همان چوبی که در قسمت پلکان استفاده می شود به قسمت آشپزخانه هم راه پیدا کرده و در نهایت به کفپوش ها و قسمت های دیگر خانه می رسد. استفاده از یک ماده طبیعی رنگ روشن به صورت یکپارچه در قسمت های مختلف، در کنار دیوارهای سفید خانه باعث بزرگ تر جلوه کردن محیط خواهد شد.

دکوراسیون

در بخش های بعد راجع به آپارتمان های فوق العاده کوچک را صحبت خواهیم کرد که از مبل تختخوابشو در اتاق نشیمن استفاده کرده و مکانی مخفی برای ذخیره سازی در نظر گرفته است. با این حال تمامی وسایل و مکان های مورد نیاز یک شخص در خانه می توانند با هوشمندی در این مکان بسیار کوچک جاسازی شوند.

دکوراسیون

همچنین با کیفیت ترین و زیباترین وسایل مورد نیاز برای دکوراسیون فضای اداری را می توانید در فروشگاه اینترنتی ایران میز مشاهده کنید و با محصولات دیگر مقایسه کنید و حتی محصول مورد نظرتان را طبق سلیقه ی خودتان تغییر دهید و با ویژگی هایی مانند ارسال رایگان، حمل طبقات و نصب رایگان تحویل بگیرید. با ما همراه باشید و به روز ترین و مفیدترین مقالات دکوراسیون منزل، طراحی داخلی منزل، دکوراسیون اتاق نشیمن، چیدمان اتاق خواب و طراحی اتاق خواب نوزاد و کودک را در وبلاگ ایران میز  مشاهده کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *